Боюся робити лазер
У житті навіть дуже сучасної дівчини чимало різних страхів. Комусь некомфортно починати розмову з незнайомою людиною, хтось боїться висоти, у когось німіють руки і ноги перед публічним виступом, хтось боїться, що наврочать та прикриває обличчя малюка в інстаграмі смайликом, а для когось зовсім нестерпні будь-які зміни.

Наші бабусі боялися розбити дзеркало і розсипати сіль, свистіти у будинку та дарувати гострі предмети, виносити сміття після заходу сонця, працювати на свята та починати щось нове у понеділок, вітатися через поріг та одружуватися у травні.

Ми боїмося того, що не розуміємо. Ми стараємося триматись подалі від того, що не можемо пояснити як працює. Відсутність інформації = страх.

Але! Лазерні технології використовуються зараз повсюди. За допомогою лазерних апаратів вимірюють космічні та будівельні відстані, корегують зір, вивчають термоядерний синтез, роблять косметичні пілінги, друкують книги, проводять операції, організовують шоу, обробляють сталь, видаляють пухлини та лікують онкологічні захворювання. Без лазерів неможливе наше майбутнє. У епіляції лазер — це поки вершина еволюції.

Так, не все сучасне = корисне. Часто навіть навпаки.
Так само часто те, чого ми боїмося, відкриває нам нові можливості. Робить наше життя більше комфортним. Допомогає нам досягати більшого.
Тож можна боятися, а можна отримувати знання та робити об'єктивні судження та висновки, правда?
Прийти на консультацію, познайомитися з салоном, поставити 1000 і 1 питання спеціалісту, зробити безкоштовно пробні лазерні імпульси. Не боятися — діяти.

У житті так багато всього важливого й цікавого – вражень, емоцій, подій, справ, завдань! Не витрачайте його на депіляцію. Просто іноді навідуйтеся до нас у -plan D, і за курс лазерної депіляції ми вирішемо це завдання!
067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо тебе з 9:00 до 21:00 сім днів на тиждень!

-plan D ПЕЧЕРСЬК
вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пишіть: plan D Печерськ)

Це 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo». Вхід – на розі будинку на вулиці Володимиро-Либідській.
Читай відгуки!

-plan D ПОДІЛ
вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пишіть: plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Читай відгуки!

-plan D КЛОВСЬКА
вулиця Мечникова, 6
(в навігаторі пишіть: plan D Кловська)

Це в 3-х хвилинах пішки від м. Кловська, справа від G.Bar Easy та зліва від БЦ Парус.
Читай відгуки!
Plan D © 2017-2021
DEPILATION POINT
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Зворотній зв'язок
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!