Чому не все гладенько?
Після процедури ваксингу або шугарингу ви хотіли надовго отримати гладеньку доглянуту шкіру і засмутилися, коли неприємна шорсткість з'явилася вже за декілька днів.

Чи траплялося з вами таке?

Розберімося чому.

Надто короткі волосинки
Процедура ефективна, якщо довжина волосинок – принаймні 3 мм. Але іноді немає сил чекати – або ж наближається важлива подія, і ми просимо майстра зробити диво. Але дива трапляються рідко, позаяк віск і цукор не можуть впоратися з закороткими волосинками та залишають щетину, через яку процедуру все одно доводиться повторювати невдовзі.

Нерівномірний ріст волосин
Волосся на тілі має певні цикли росту, і фази росту для різних волосин не синхронізуються між собою. Майстер видаляє все видиме волосся, але певна його частина на момент процедури знаходиться під шкірою. Саме ці волосини й можуть з'явитися на поверхні невдовзі після процедури, справляючи враження щетини.

Обламування волосся
Це відбувається через помилку майстра: неправильно обраного матеріалу або техніки роботи.

Надто суха шкіра
Коли шкіра недостатньо зволожена, клітинки епідермісу дибляться і сприймаються як щетина. Видаляти волосся на такій шкірі складніше.
Дотримуйтеся рекомендацій майстра з домашнього догляду, найпаче взимку, коли шкіра особливо потребує зволоження та правильного харчування. Намагайтеся дотримуватися періодичності процедур, і ваша шкіра й надалі буде гладенькою та шовковистою.

067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо тебе з 9:00 до 21:00 сім днів на тиждень!

-plan D ПЕЧЕРСЬК
вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пишіть: plan D Печерськ)

Це 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo». Вхід – на розі будинку на вулиці Володимиро-Либідській.
Читай відгуки!

-plan D ПОДІЛ
вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пишіть: plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Читай відгуки!

-plan D КЛОВСЬКА
вулиця Мечникова, 6
(в навігаторі пишіть: plan D Кловська)

Це в 3-х хвилинах пішки від м. Кловська, справа від G.Bar Easy та зліва від БЦ Парус.
Читай відгуки!
Plan D © 2017-2021
DEPILATION POINT
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Зворотній зв'язок
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!