Чому в нас немає «ТОП-майстринь»?
Ми у Plan D прагнемо робити життя дівчат гарнішим, комфортнішим, жодним чином не ускладнюючи його. Різні категорії майстринь, різні ціни, довгі прайси – це аж ніяк не те, чого бажають наші клієнтки.

Наша позиція – єдині високі стандарти.

Ми хочемо, аби наша #pland_girl могла записатися на зручні для НЕЇ дату і час, незалежно від того, хто зі спеціалістів надаватиме послуги; ми хочемо, щоб вона отримала саме той результат, заради якого вона й вибирає Plan D. Як нам це вдається?

✔️ Усі наші майстрині кайфують від того, що допомагають вам стати ще гарнішими: вони націлені на результат і працюють на нього.

✔️ Наші майстрині працюють за єдиними, дуже-дуже детальними протоколами та стандартами. І не «по пам'яті з минулої розмови», а виключно за вашою індивідуальною картою клієнта. Тільки так.

✔️ Ми ретельно навчаємо наших майстринь, тому рівень роботи навіть нових спеціалістів майже неможливо відрізнити. Ситуація, в якій одна майстриня може впоратися, а інша – ні, просто неможлива. І якщо ви отримали чудовий результат в одного спеціаліста, то те ж саме отримаєте і в іншого.

У житті так багато цікавого та важливого – вражень, емоцій, подій, справ, завдань. Тому записуйтеся без жодних хвилювань! Депіляція – це наша турбота, і ми залюбки звільняємо ваш час для будь-яких Планів А, Планів Б – і взагалі всього, що дарує вам задоволення!

Тож довірте нам свій План Д!

067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо тебе з 9:00 до 21:00 сім днів на тиждень!

-plan D ПЕЧЕРСЬК
вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пишіть: plan D Печерськ)

Це 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo». Вхід – на розі будинку на вулиці Володимиро-Либідській.
Читай відгуки!

-plan D ПОДІЛ
вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пишіть: plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Читай відгуки!

-plan D КЛОВСЬКА
вулиця Мечникова, 6
(в навігаторі пишіть: plan D Кловська)

Це в 3-х хвилинах пішки від м. Кловська, справа від G.Bar Easy та зліва від БЦ Парус.
Читай відгуки!
Plan D © 2017-2021
DEPILATION POINT
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Зворотній зв'язок
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!