Депіляція бікіні
Для когось це 30 хвилин сну, для когось – найнеприємніша процедура місяця.
Що слід знати, збираючись на ваксинг/шугаринг зони бікіні вперше?

Незручність
Збентеження, хвилювання – ваші емоції абсолютно природні, і ми вас чудово розуміємо. Просто знайте, що для майстра ваше тіло – це лише об'єкт роботи, на якому він допомагає позбутися зайвого волосся.
Поділіться будь-якими своїми хвилюваннями, якщо вони у вас є, та поставте БУДЬ-ЯКІ запитання (бо чого лишень не начитаєшся про депіляцію бікіні!) – і майстер делікатно допоможе вам впоратися з усіма побоюваннями. Повірте, на другій процедурі ви навіть не згадаєте про ті емоції.

Боляче?
Перші депіляції зони бікіні релаксом не назвеш – це правда. Водночас неприємні відчуття можна максимально зменшити, використовуючи наступні секретики.

1) Заплануйте візит на 6-10 день циклу, і намагайтеся уникнути запису наприкінці циклу або на самому його початку, коли всі чуття загострені.

2) Забезпечте довжину волосин у межах 5 мм. Коротші складно видаляти, а довші викликають зайвий дискомфорт. Для орієнтиру: такої довжини волосинки досягають приблизно через 2 тижні після останнього користування станком.

3) Відкладіть візит, якщо ви захворіли, втомилися, роздратовані, засмучені тощо – це може позначитися на фізичних відчуттях.

4) Кавою, чаєм (крім трав'яного), алкоголем та іншими стимулюючими напоями краще насолодитися ПІСЛЯ процедури.

5) Напередодні візиту не намащуйте шкіру косметикою (гелі, креми, олії) – вони ускладнюють майстру процес та подовжують процедуру.

6) Тримайте комунікацію з майстром. Обов'язково обговорюйте БУДЬ-ЯКІ свої відчуття, адже технічні нюанси роботи дозволяють зробити процедуру максимально комфортною для вас. Швидше, повільніше, холодно, гаряче, видохнути, відпочити, попити води – звертайтеся, майстер залюбки подбає про вас.

7) Надягніть після процедури свіжу бавовняну білизну та дотримуйтеся рекомендацій майстра – наступного дня шкіра та відчуття будуть чудовими.

8) На майбутнє: не користуйтеся станком, бо після нього кожна процедура буде як перша.


– Це взагалі не так, як я собі уявляла! – кажуть більшість дівчат після першої депіляції бікіні. І щасливі тікають по своїх справах, насолоджуючись ефектом процедури.

То що, зважуєтеся? Не відкладайте!
Ви точно гідні цього.
067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо тебе з 9:00 до 21:00 сім днів на тиждень!

-plan D ПЕЧЕРСЬК
вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пишіть: plan D Печерськ)

Це 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo». Вхід – на розі будинку на вулиці Володимиро-Либідській.
Читай відгуки!

-plan D ПОДІЛ
вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пишіть: plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Читай відгуки!

-plan D КЛОВСЬКА
вулиця Мечникова, 6
(в навігаторі пишіть: plan D Кловська)

Це в 3-х хвилинах пішки від м. Кловська, справа від G.Bar Easy та зліва від БЦ Парус.
Читай відгуки!
Plan D © 2017-2021
DEPILATION POINT
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Зворотній зв'язок
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!