Секрети дезодоранту Crystal
Про шкоду класичних антиперспірантів і користь натуральних мінеральних дезодорантів кшталту Crystal уже написано так багато, що ми не хочемо повторюватися.

Crystal діє на шкірі так делікатно, що навіть наші спеціалісти не сваритимуть вас за його використання до або після депіляції. Цей дезодорант у формі спрею (для гігієнічності) стоїть у вбиральні Plan D для наших клієнток.
Побутує думка, що Crystal підходить не всім або захищає недостатньо добре. Можливо, ви теж чули про це.

Насправді все залежить лише від правильного використання, котре відсутнє в інструкції. Ми знайшли його дослідним шляхом, і залюбки ділимося з вами.
1. Не намочуйте водою верхню частину твердого дезодоранту-кристалу, як це написано в інструкції. Краще ретельно намочіть рукою лише чисту шкіру пахв. Так дезодорант краще розподілиться по шкірі і збереже свою форму.

2. Звичайним антиперспірантом ви проводите по шкірі 1-2 рази, Crystal так не працює: ним слід провести по кожній пахві разів з 15, ба й більше. При цьому він швидко сохне, на шкірі залишається лише надтонка невидима захисна плівка – вона не липка і не залишає слідів на одязі.

3. Почекайте кілька хвилин, доки засіб висохне – і одягайтеся.

4. Ополосніть верхню частину твердого дезодоранту чистою водою – і дайте йому просохнути або протріть серветкою.

Дезодорант Crystal не усуває потовиділення і не маскує запах поту – він перешкоджає появі цього запаху. Тому від нього не варто очікувати сухих пахв під час інтенсивних фізичних навантажень або у надемоційних ситуаціях. Зате від неприємного запаху ви будете застраховані – гарантовано та безпечно.
067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо тебе з 9:00 до 21:00 сім днів на тиждень!

-plan D ПЕЧЕРСЬК
вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пишіть: plan D Печерськ)

Це 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo». Вхід – на розі будинку на вулиці Володимиро-Либідській.
Читай відгуки!

-plan D ПОДІЛ
вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пишіть: plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Читай відгуки!

-plan D КЛОВСЬКА
вулиця Мечникова, 6
(в навігаторі пишіть: plan D Кловська)

Це в 3-х хвилинах пішки від м. Кловська, справа від G.Bar Easy та зліва від БЦ Парус.
Читай відгуки!
Plan D © 2017-2021
DEPILATION POINT
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Зворотній зв'язок
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!