Домашній фотоепілятор і епіляція в салоні
У ЧОМУ РІЗНИЦЯ?

Ви чули про домашні фотоепілятори або лазерні епілятори для видалення волосся? Розповімо, чим вони відрізняються від професійних салонних.

❌Високий ризик побічних ефектів
У професійних апаратах процес глибокого й довготривалого видалення волосся є безпечним завдяки вибору правильних параметрів і технології роботи кваліфікованого спеціаліста, а також – завдяки наявності потужної системи охолодження, що не допускає перегріву шкіри та мінімізує ризик побічних ефектів.
Домашні користувачі цього позбавлені, тому на форумах так часто обговорюються питання пігментації, запалених родимок і посиленого росту волосся на сусідніх ділянках тіла (поруч із місцем, що підлягало обробці).

❌Домашні прилади = тимчасовий ефект
Портативний апарат у кращому випадку нагріває та пошкоджує волосяний фолікул, унаслідок чого ріст волосся вповільнюється або його структура змінюється (світлішає, тоншає).
Але для повного видалення волосся потрібно не лише прогріти фолікул до потрібної температури, а й зруйнувати структури, що відповідають за ріст волосся. Домашній апарат просто не здатен на це, позаяк його потужність та інші технічні характеристики не йдуть у жодне порівняння з професійними лазерними апаратами.

Бережіть свою шкіру та не грайтеся з технологіями, що не є професійними.
Шкіра – це найбільший орган тіла, і її стан є вкрай важливим для вашого здоров'я та краси в цілому.

067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо тебе з 9:00 до 21:00 сім днів на тиждень!

-plan D ПЕЧЕРСЬК
вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пишіть: plan D Печерськ)

Це 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo». Вхід – на розі будинку на вулиці Володимиро-Либідській.
Читай відгуки!

-plan D ПОДІЛ
вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пишіть: plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Читай відгуки!

-plan D КЛОВСЬКА
вулиця Мечникова, 6
(в навігаторі пишіть: plan D Кловська)

Це в 3-х хвилинах пішки від м. Кловська, справа від G.Bar Easy та зліва від БЦ Парус.
Читай відгуки!
Plan D © 2017-2021
DEPILATION POINT
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Зворотній зв'язок
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!