Чи впливає лазерна епіляція бікіні на вагітність?
Обговоримо страхи дівчат щодо воскової, цукрової та лазерної депіляції зони бікіні та відповімо на найпопулярніші запитання.

1. Чи збільшує видалення волосся на бікіні ризик венеричних та інших захворювань?

Волосся на бікіні не захищає від захворювань і не має жодної користі для здоров'я (утім, шкоди теж не завдає). Якщо шкіра здорова, і ви залишаєте процедуру депіляції без подряпин, опіків, синців і тріщинок – не варто про щось хвилюватися. Приймайте рішення про видалення волосся, керуючись виключно власним бажанням.

2. Чи провокує лазерна епіляція гінекологічні захворювання та навіть безпліддя?

Глибина проникнення лазерного променю в якісному апараті не перевищує товщину дерми (до 5 мм). А, як ми знаємо зі шкільного курсу анатомії, жодних органів на цій глибині немає.
Можливі лише побічні реакції самої шкіри (однакові для всіх зон тіла): почервоніння і подразнення, легкі локальні опіки, пошкодження родимок, лущення (лазер підсушує шкіру), пігментація або гіпопігментація (світлі плямки), посилення росту волосся.
Тому, обираючи салон, на перше місце слід ставити не вартість процедур або зручність локації, а якість лазерного апарату.

3. Гоління станком перед лазерною епіляцією: чи робить воно волосся густішим, темнішим, товстішим?

Це черговий міф – позаяк станок ЖОДНИМ ЧИНОМ не вливає на характер волосся. Це ілюзія.
Станок має інші «неприємності»: гоління нашвидкуруч, «всуху» і тупими лезами – це ризик подряпин, подразнення, свербежу, прищиків.

4. Лазерну депіляцію не можна робити під час вагітності та годування грудьми, позаяк вона негативно позначається на здоров'ї жінки та малюка – чи це правда?

Правда – у відповіді на запитання 2, а також у тому, що ніхто не знає, який вплив на тіло має лазерна депіляція у цих станах, оскільки на дітях, вагітних та годівницях заборонено проводити дослідження.

067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо тебе з 9:00 до 21:00 сім днів на тиждень!

-plan D ПЕЧЕРСЬК
вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пишіть: plan D Печерськ)

Це 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo». Вхід – на розі будинку на вулиці Володимиро-Либідській.
Читай відгуки!

-plan D ПОДІЛ
вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пишіть: plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Читай відгуки!

-plan D КЛОВСЬКА
вулиця Мечникова, 6
(в навігаторі пишіть: plan D Кловська)

Це в 3-х хвилинах пішки від м. Кловська, справа від G.Bar Easy та зліва від БЦ Парус.
Читай відгуки!
Plan D © 2017-2021
DEPILATION POINT
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Зворотній зв'язок
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!