Фотоепіляція і лазерна епіляція – чи є різниця?
Знаєте, чому ми розширили асортимент послуг (крім воскової та цукрової депіляції) саме лазерною технологією, а не нашумілою кілька років тому фотоепіляцією?

Ми хотіли надавати нашим клієнтам безпечний вид епіляції: довготривалий, максимально комфортний і бажано – без побічних ефектів.

Фотоепіляція – чудовий крок еволюції епіляції, але він залишився в минулому, а ми крокуємо вперед.

На відміну від фотоепілятора (або ж IPL, Елос, Elight тощо), лазер б'є точно і точково в конкретну ціль за мінімального впливу на сусідні тканини і з якнайменшим ризиком побічних ефектів.
Фотопромені мають надто широкий спектр, меншу проникну здатність (оскільки дуже розсіюються) та сильний вплив на сусідні тканини. Як наслідок – гірший результат, більше процедур, ризик опіків (особливо на темнішій шкірі) і побічних ефектів (пігментація, рубці, збільшене потовиділення).

Чи можна поєднувати фото- і лазерну епіляцію?
Теоретично – так, але в такому разі дуже важко прогнозувати результат, тривалість курсу, кількість процедур, інтервал між процедурами і стан шкіри.

Коли ви вперше приходите до салону, обов'язково докладно розкажіть спеціалістці про свій попередній досвід епіляції, аби вона могла допомогти вам якнайкраще.

067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо тебе з 9:00 до 21:00 сім днів на тиждень!

-plan D ПЕЧЕРСЬК
вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пишіть: plan D Печерськ)

Це 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo». Вхід – на розі будинку на вулиці Володимиро-Либідській.
Читай відгуки!

-plan D ПОДІЛ
вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пишіть: plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Читай відгуки!

-plan D КЛОВСЬКА
вулиця Мечникова, 6
(в навігаторі пишіть: plan D Кловська)

Це в 3-х хвилинах пішки від м. Кловська, справа від G.Bar Easy та зліва від БЦ Парус.
Читай відгуки!
Plan D © 2017-2021
DEPILATION POINT
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Зворотній зв'язок
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!