Осінь та зима – ідеальний час для депіляції
Вгадайте, чому ми завжди радіємо початку осені, а потім – і зими?
Адже осінь і зима – це ідеальний час для початку епіляції. І якщо влітку ще був час відкладати «на потім», то взимку та восени думати – нема коли, просто телефонуйте і записуйтеся.

Тому що:
  • Восени та взимку легше відростити потрібну для першої депіляції воском або цукром довжину волосинок.- Футболки змінюються на кардигани, легкі сукні – на джинси, і пережити емоційно 10-14 днів без станка значно легше.

  • Перші декілька процедур на шляху до ідеально гладенької шкіри після депіляції припадуть саме на холоду пору року. До весни ріст волосся вирівняється, і результат після кожного візиту до Plan D буде ідеальним.

Мріяли про гладеньку шкіру на руках, хотіли спробувати депіляцію на обличчі, але боялися пігментації через активне сонце? Що ж, тепер точно час починати.

  • Почавши ваксинг/шугаринг восени, до наступного теплого сезону ви вже не хвилюватиметеся про темне волосся: воно стане світлішим, тоншим, рідшим, менш помітним.

Готуйтеся до літа з осені!

067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо тебе з 9:00 до 21:00 сім днів на тиждень!

-plan D ПЕЧЕРСЬК
вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пишіть: plan D Печерськ)

Це 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo». Вхід – на розі будинку на вулиці Володимиро-Либідській.
Читай відгуки!

-plan D ПОДІЛ
вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пишіть: plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Читай відгуки!

-plan D КЛОВСЬКА
вулиця Мечникова, 6
(в навігаторі пишіть: plan D Кловська)

Це в 3-х хвилинах пішки від м. Кловська, справа від G.Bar Easy та зліва від БЦ Парус.
Читай відгуки!
Plan D © 2017-2021
DEPILATION POINT
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Зворотній зв'язок
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!