Коли приходити на наступну процедуру депіляції?
  • ВІСК І ЦУКОР

Ваксинг і шугаринг зазвичай здійснюються кожні 3-5 тижнів, залежно від зони і швидкості росту волосся. Якщо є бажання, і довжина волосся дозволяє – можна робити частіше: жодних застережень немає.
Якщо ви відвідуєте ці процедури регулярно, і волосся вже стало достатньо м'яким і тонким, його довжина може бути навіть меншою за 3 мм. Хоча і для вашого комфорту, і для зручності майстра, і для швидкості процедури – ідеальною є довжина близько 5 мм.

До речі, для першої процедури воском або цукром такої довжини волосся після станка слід очікувати близько 10 днів.
  • ЛАЗЕР

Сеанси лазерної депіляції повторюють кожні 4-6 тижнів або рідше. Дату після кожного візиту майстер призначає індивідуально.

Важливо: якщо десь за тиждень до призначеної дати ви не спостерігаєте активнішого росту волосся, візит варто відкласти на щонайменше тиждень (пишіть, телефонуйте – ми зорієнтуємо).

Лазерна обробка діє лише на волосся в активній фазі росту, тому здійснювати цю процедуру просто «аби зробити» або «щоб раніше завершити курс» не варто: ТАК це не працює, і ви просто неефективно витратите гроші та час.

067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо тебе з 9:00 до 21:00 сім днів на тиждень!

-plan D ПЕЧЕРСЬК
вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пишіть: plan D Печерськ)

Це 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo». Вхід – на розі будинку на вулиці Володимиро-Либідській.
Читай відгуки!

-plan D ПОДІЛ
вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пишіть: plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Читай відгуки!

-plan D КЛОВСЬКА
вулиця Мечникова, 6
(в навігаторі пишіть: plan D Кловська)

Це в 3-х хвилинах пішки від м. Кловська, справа від G.Bar Easy та зліва від БЦ Парус.
Читай відгуки!
Plan D © 2017-2021
DEPILATION POINT
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Зворотній зв'язок
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!