Лазерна епіляція: очікування та реальність
Про ваксинг/шугаринг поговорили, тепер – щодо лазерної епіляції.

 • Можна почати будь-коли

На нашому лазері – так: якщо немає протипоказань, можна в будь-яку пору року, напередодні видаливши волосся станком (або підрізавши ножицями на обличчі).

 • Миттєвий ефект

Ні, потрібен курс сеансів (від 6), волосся зникатиме поступово, до 80-90%. Між сеансами частина волосся, що залишилася, відростатиме – його можна видаляти станком.

 • Робитиму частіше – швидше завершу курс

Інтервальність сеансів – важливий фактор для ефективності курсу. Спеціаліст призначає сеанси кожні 4-6 тижнів (залежно від області тіла) на початку і рідше – наприкінці курсу. Частіше – не можна: це марнування часу, грошей і надмірний термічний вплив на шкіру.
  • Гладкість назавжди?

  Надовго, та не назавжди. Для дівчат з нормальним ростом волосся досягнутий результат може залишатися стабільним протягом декількох років (за умови підтримуючих сеансів раз на півроку). У випадках сильного спадкового росту волосся може знадобитися щорічна лазерна обробка з меншою кількістю сеансів.

  • Не можна, якщо не народжувала!

  Маячня! Протипоказання – вагітність і період лактації, але аж ніяк не вік дівчини чи той факт, що вона народжувала або ж ні.
  Наявність чи відсутність у вас малюків жодним чином не стосується ЛЕ. У деяких випадках під час вагітності на шкірі обличчя, живота і стегон відзначається інтенсивніший ріст волосся. Це обумовлено підвищеним синтезом гормонів андрогенів у наднирниках. Процес самостійно зникає після пологів.

  • Гарна шкіра після сеансу

  Зазвичай так. Але побічні ефекти після процедури (загальне/локальне слабке/сильне почервоніння, набряк) – цілком нормальні та можуть залишатися на шкірі певний час, від кількох днів до кількох тижнів. Також ЛЕ підсушує шкіру, тому зволожуйте її щодня.

  Можливо, у вас залишилися запитання?
  067 638-15-15
  hello@plan-d.ua
  Чекаємо тебе з 9:00 до 21:00 сім днів на тиждень!

  -plan D ПЕЧЕРСЬК
  вулиця Велика Васильківська, 114
  (у навігаторі пишіть: plan D Печерськ)

  Це 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo». Вхід – на розі будинку на вулиці Володимиро-Либідській.
  Читай відгуки!

  -plan D ПОДІЛ
  вулиця Почайнинська, 53
  (у навігаторі пишіть: plan D Поділ)

  Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
  Читай відгуки!

  -plan D КЛОВСЬКА
  вулиця Мечникова, 6
  (в навігаторі пишіть: plan D Кловська)

  Це в 3-х хвилинах пішки від м. Кловська, справа від G.Bar Easy та зліва від БЦ Парус.
  Читай відгуки!
  Plan D © 2017-2021
  DEPILATION POINT
  Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
  Зворотній зв'язок
  Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!