Не використовуй Пантенол після лазерної епіляції
Не використовуй Пантенол після лазерної епіляції

Ми в -plan D не наносимо на шкіру Пантенол після сеансу лазерної депіляції. Чому і як діяти правильно, розповідаємо нижче.

Лазерна депіляція – це термічна процедура, тобто ми сильно нагріваємо волосся та клітинки шкіри, які створюють волосся. Так ми їх пошкоджуємо і знищуємо. Звучить страшно тільки на словах. У більшості клієнток навіть ледь помітне почервоніння зникає за пів години.

Логічно, що після такого нагріву (як і після засмаги чи бані, сауни), єдине, що хоче твоя шкіра, – гарного охолодження та зволоження. Саме це і тільки це їй і потрібно дати.

✅ Тому спеціалісти -plan D завершають процедуру охолоджувальним, зволожувальним і заспокійливим спреєм/гелем з алое тощо. А потім, якщо літо та зона тіла відкрита для сонця, – наносять на шкіру клієнток санкскрін.
❌ Пантенол не підходить як засіб після лазерної епіляції (до речі, у випадку побутового опіку також). Це не протиопіковий засіб, він не охолоджує та не зволожує шкіру. Інгредієнти Пантенолу (спирт, піноутворювальні, консерванти) негативно діють на «гарячу» шкіру + найголовніше – перекривають шлях для її охолодження. Шкірі немає куди віддавати тепло, тому воно розповсюджується всередині шкіри, перегріваючи її. Це ризик побічних ефектів у випадку лазерної депіляції та глибший опік у разі побутових травм...

Як регенерувальний засіб Пантенол корисний пізніше – на 2-5 день після сеансу, та й то, якщо у ньому є необхідність. Як правило, своїм -plan D girls ми рекомендуємо доглядові засоби за потребами шкіри: зволоження, заспокоєння, пом'якшення, зміцнення тощо. Результат – здорова та гладенька шкіра надовго.

Бережи свою шіру та доглядай за нею правильно!❤️
067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо тебе з 9:00 до 21:00 сім днів на тиждень!

-plan D ПЕЧЕРСЬК
вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пиши: plan D Печерськ)

Це 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo». Вхід – на розі будинку на вулиці Володимиро-Либідській.
Читай відгуки!

-plan D ПОДІЛ
вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пиши: plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Читай відгуки!

-plan D КЛОВСЬКА
вулиця Мечникова, 6
(в навігаторі пиши: plan D Кловська)

Це в 3-х хвилинах пішки від м. Кловська, справа від G.Bar Easy та зліва від БЦ Парус.
Читай відгуки!
-plan D © 2017-2022
DEPILATION POINT