Лазер: чесні відповіді.
Частина 2

Попередній допис «Лазер: чесні відповіді. Частина 2» читай трохи вишче.

▫️Чи можна видалити світле волосся?
Лазер найкраще видаляє темне волосся на світлій шкірі. Чим світліше волосся – тим важче. Дуже світле волосся (як шкіра чі світліше) видаляється погано: просто стає ще світлішим, тоншим, повільніше росте. Сиве, світло-руде, пушкове волосся не видаляється лазером, що б вам не обіцяли.

▫️Чи потрібно повторювати курс?
Це дуже персонально. Наше тіло завжди намагається відновити те, що у ньому пошкоджене: шкіру, волосся, нігті тощо. Тож який % волосся воно відновить та коли – ❓❓Хтось 5-10 років не з'являється у салоні, поодиноке волосся її не бентежить. Хтось робить підтримувальні сеанси раз на пів року, рік. Залежить від генетики, гормонів і бажаної «картини». Золотий стандарт і наша ціль – відсутність ≈ 90% волосся після курсу протягом ≈ року.

▫️Чи шкідлива лазерна епіляція?
Ні. Світловий промінь лазера проникає у шкіру максимум на 4-5 мм. Цей вид світла поглинає лише наше волосся: воно сильно нагрівається і видаляється.
Тепло також активізує у шкірі обмінні процеси: вона омолоджується, стає більш гладкою, однотонною, покращується її тонус. Більше ніякого (ні хорошого, ні поганого) впливу лазер немає – ні на шкіру, ні на організм у цілому тим більш.

▫️Чи можна робити під час ГВ?
Ми називаємо ГВ протипоказом для лазера через 2 причини.
1) Організм на відчуття під час епіляції може відреагувати, як на стрес, змінами у лактації: зменшенням, припиненням тощо. Тоді це стане для вас проблемою. А може не відреагувати.
2) Коли клієнтка запитує як лазер впливає на здоров'я мами та дитини, майстер знає, що ніяк. Лазер проникає у шкіру на ≈ 4 мм і лише видаляє волосся. Але не може так відповісти, бо її відповідь як спеціаліста має бути науково обґрунтованою. А наукових обґрунтувань немає, оскільки дослідження на жінках під час вагітності та ГВ не проводяться. Таке замкнуте коло ) Тому тут рішення теж за вами.
Сумніваєтесь – не робіть. Почекайте закінчення ГВ (швидко ж час летить), і потім починайте курс.

Пиши свої питання у коментарях, відповімо на них у наступних дописах❤️
067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо тебе з 9:00 до 21:00 сім днів на тиждень!

-plan D ПЕЧЕРСЬК
вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пиши: plan D Печерськ)

Це 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo». Вхід – на розі будинку на вулиці Володимиро-Либідській.
Читай відгуки!

-plan D ПОДІЛ
вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пиши: plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Читай відгуки!

-plan D КЛОВСЬКА
вулиця Мечникова, 6
(в навігаторі пиши: plan D Кловська)

Це в 3-х хвилинах пішки від м. Кловська, справа від G.Bar Easy та зліва від БЦ Парус.
Читай відгуки!
-plan D © 2017-2022
DEPILATION POINT