SPF: так чи ні?
SPF: так чи ні?????????

Дискусії щодо користі та шкоди санскрінів і засмаги вічні. Одні лікарі за адекватну засмагу та проти spf через нездоровий склад і те, що він не дає шкірі створювати свій вітамін Д. Інші лякають статистикою раку шкіри та наполягають на max захисті.

Як адепти здорової та красивої шкіри влітку після епіляції ми завжди наносимо тобі на відкриті зони шкіри крем з spf. Чому?

Бо зараз, коли вдень УФ-індекс (дивись додаток погоди у смартфоні) вже не менше 5-ти, довго знаходитися на сонці без санскріна – сумнівне рішення.
Пошкодження, ледь помітні травми шкіри, подразнення від натирання білизною, скрабом, мочалкою, станком, під час спорту тощо + косметичні процедури можуть призводити до надмірного локального запалення.
Навіть якщо воно непомітне й не відчувається, але у тебе є генетична схильність, вплив УФ-променів сонця може призвести до пігментації. Іноді вона проходить самостійно, але частіше ні й лікується довго. Якщо ти на таке не підписувалася, користуйся для профілактики санскріном з SPF 30-50.
І тобі для нотаток ▼

▲ Повністю безпечних ефективних SPF не буває. Це НЕ доглядова косметика, це захист! Це скафандр у тюбику! Це щит для твоєї шкіри!
Тож не очікуй від нього суперкомфортного нанесення і миттєвого вбирання шкірою, у нього інше життєве призначення????
І не забувай змивати дома, коли захист вже не потрібний.

▲ Безжально смажиш на сонці свою шкіру – будь готова з віком «розгрібати» наслідки у вигляді пігментних плям, судинних сіточок і фотостаріння: мімічних зморшків, сіро-жовтого кольору шкіри, втрати пружності та еластичності, сухості, в'ялості, новоутворень (родимок). Все корисно в міру.

▲ Маєш дивні та недіагностовані родимки – отримай висновок дерматолога, а поки краще побережи їх від сонця. Більшість меланом пов'язана саме з тривалим і частим перебуванням у солярії або на сонці.

▲ Солярій НЕ сприяє виробленню вітаміну D (там іншого типу промені) перед відпусткою, а наближає тебе до проблем зі шкірою.

▲ Отримала сонячний опік – доглядай за шкірою правильно. Правильно – це НЕ Пантенол.❤️
Чекаємо тебе з 9:00 до 21:00 сім днів на тиждень!


-plan D ПЕЧЕРСЬК

вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пиши: plan D Печерськ)

Це 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном
«Одеса» і кафе «Bimbo». Вхід – на розі будинку на вулиці Володимиро-Либідській.
Читай відгуки


-plan D ПОДІЛ

вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пиши: plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі
від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Читай відгуки


-plan D КЛОВСЬКА

вулиця Мечникова, 6
(в навігаторі пиши: plan D Кловська)

Це в 3-х хвилинах пішки від м. Кловська, справа від G.Bar Easy
та зліва від БЦ Парус.
Читай відгуки