Лазер – популярні запитання та відповіді
Скільки процедур потрібно?
Це вкрай індивідуально – залежно від генетики, гормонального статусу, зони тіла, типу волосся та шкіри, дотримання графіку сеансів і бажаного результату. У середньому – від 6 процедур.

Як часто робити?
Як правило, кожні 4-6 тижнів (залежно від області тіла) на початку, і рідше – наприкінці курсу. Трапляються й винятки: приміром, сильний ріст волосся – тоді майстер може призначити наступний сеанс після короткого періоду, якщо побачить, що волосся може краще відреагувати на обробку.

Ефект довготривалий?
Після курсу в дівчат з нормальним ростом волосся досягнутий результат може залишатися стабільним протягом кількох років (з рідкими сеансами корекції). Клієнткам із сильним спадковим ростом волосся може знадобитися повторний короткий курс.

Лазер і світле волосся
Дуже світле, сиве та руде волосся дуже слабко реагує або ж зовсім не реагує на лазерну обробку. Аналогічна ситуація – з дуже тонкими волосинами. Наразі у світі не існує лазера, що демонстрував би гарантований ефект у цих випадках.

Напрочуд гарні результати на нашому лазері The EpiLab by Asclepion спостерігаються з білявим волоссям. Водночас були й негативні винятки з вкрай стійким темним волоссям.

Тому чесна відповідь: успіх курсу на світлому волоссі передбачити неможливо. Але з нашим ультрасучасним лазером ми готові за нього поборотися.

Шкіра після лазеру
Нормальні відчуття під час процедури: поколювання, теплота.

Нормальні відчуття після процедури: загальне/локальне слабке/сильне почервоніння, набряк. Яскравіші реакції трапляються рідко. У період між процедурами частина волосся більше не росте, частина – випадає, а решта – є метою подальшої роботи.067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо тебе з 9:00 до 21:00 сім днів на тиждень!

-plan D ПЕЧЕРСЬК
вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пишіть: plan D Печерськ)

Це 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo». Вхід – на розі будинку на вулиці Володимиро-Либідській.
Читай відгуки!

-plan D ПОДІЛ
вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пишіть: plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Читай відгуки!

-plan D КЛОВСЬКА
вулиця Мечникова, 6
(в навігаторі пишіть: plan D Кловська)

Це в 3-х хвилинах пішки від м. Кловська, справа від G.Bar Easy та зліва від БЦ Парус.
Читай відгуки!
Plan D © 2017-2021
DEPILATION POINT
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Зворотній зв'язок
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!