Після засмаги не можна робити лазерну епіляцію?
Тема ваксингу та шугарингу не обростає міфами про шкоду для здоров'я – ці процедури навіть називають біодепіляцією або ж SPA-депіляцією.
А от про лазерну епіляцію чого тільки не почуєш. Тож розберемося: що – правда, а що – ні.

  • Пошкоджується шкіра
Лазерний промінь нашого апарату проникає у шкіру на кілька міліметрів і діє тільки на меланін у волосині та гемоглобін у капілярі, що підсичує цю волосину. Лазер руйнує структуру волосини і одночасно захищає сусідню шкіру.
Так, це термічна (теплова) дія.
І так, це свого роду втручання в організм – так само як і ваксинг, шугаринг, манікюр, макіяж, косметологічні процедури на обличчі, вжиття вітамінів і заняття спортом.
Альтернатива – щоденна «дружба» зі станком.
Вибір – за вами.
  • Спричиняє рак
Нам здається, що цей моторошний міф вигадали і розповсюджують люди, що просто ненавидять жінок. Цей міф навіть неможливо спростувати – бо й спростовувати нема чого: за понад 50 років існування лазерної епіляції не було жодного факту, що підтверджував би цю нісенітницю.

  • Впливає на репродуктивність
Ще одне лякливе твердження, що не має жодного зв'язку з реальністю. Лазерний промінь апарату для епіляції не проникає глибоко у шкіру, не шкодить внутрішнім органам – і ані теоретично, ані практично не може призводити до безпліддя.
Плануйте вагітність до чи після курсу ЛЕ – як вам завгодно.
Просто знайте, що під час вагітності ЛЕ робити не можна – просто тому, що участь вагітних жінок у дослідженнях заборонена, і відповідно – даних про вплив ЛЕ на вагітність просто немає. Та ж сама ситуація – з купою інших процедур, засобів та ліків.

  • Впливає на менструацію
Ні, жодним чином. ЛЕ можна робити навіть під час менструації: якщо ви гарно почуваєтеся, чутливість шкіри не підвищена і таке інше. Епіляція бікіні здійснюється з тампоном.
067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо тебе з 9:00 до 21:00 сім днів на тиждень!

-plan D ПЕЧЕРСЬК
вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пишіть: plan D Печерськ)

Це 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo». Вхід – на розі будинку на вулиці Володимиро-Либідській.
Читай відгуки!

-plan D ПОДІЛ
вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пишіть: plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Читай відгуки!

-plan D КЛОВСЬКА
вулиця Мечникова, 6
(в навігаторі пишіть: plan D Кловська)

Це в 3-х хвилинах пішки від м. Кловська, справа від G.Bar Easy та зліва від БЦ Парус.
Читай відгуки!
Plan D © 2017-2021
DEPILATION POINT
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Зворотній зв'язок
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!