Депіляція на тату: так чи ні?
СТАНОК

Видаляти волосся станком прямо по тату можна, якщо ви робите це акуратно й уникаєте подряпин, а ваша шкіра не реагує подразненням і запаленням. Інакше – малюнок може пошкодитися.

ВІСК І ЦУКОР

Звісно так! І на самій зоні з тату, і навколо. Віск, цукрова паста дбайливо видаляють волосся, ніжно відлущуючи епідерміс, і жодним чином не взаємодіють з малюнком на шкірі. Татуювання після депіляції стає візуально яскравішим, наче оновленим. Не забувайте про якісний зволожуючий крем і SPF улітку – і малюнок тішитиме вас своєю яскравістю ще дуже довго.

ЛАЗЕР

По самій тату лазером працювати не можна (протипоказання через ризик опіків та рубців), але навколо – можна.

Тобто якщо у вас є тату на руці – це не означає, що на руках або інших зонах робити лазерну епіляцію не можна. Спеціаліст просто закриває/заклеює татуювання – і працює. Але якщо ви маєте тату по всій площі руки, то для цієї зони слід обрати інший вид депіляції.

Маленькі поради

- Депіляцію краще робити не пізніше, ніж за тиждень до першого нанесення тату, аби шкіра повністю «заспокоїлася» і була готова до сеансу.

- Будь-які косметичні маніпуляції на татуюванні, зокрема й депіляція, можливі лише після повного загоєння шкіри (3-8 тижнів – індивідуально).

067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо тебе з 9:00 до 21:00 сім днів на тиждень!

-plan D ПЕЧЕРСЬК
вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пишіть: plan D Печерськ)

Це 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo». Вхід – на розі будинку на вулиці Володимиро-Либідській.
Читай відгуки!

-plan D ПОДІЛ
вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пишіть: plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Читай відгуки!

-plan D КЛОВСЬКА
вулиця Мечникова, 6
(в навігаторі пишіть: plan D Кловська)

Це в 3-х хвилинах пішки від м. Кловська, справа від G.Bar Easy та зліва від БЦ Парус.
Читай відгуки!
Plan D © 2017-2021
DEPILATION POINT
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Зворотній зв'язок
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!