Про наших майстринь
У Plan D ми помічаємо, що раз-по-раз клієнтки прив'язуються до конкретної майстрині – приміром, до тієї, що здійснювала послугу вперше. І коли не виходить повторно потрапити до неї, дівчина може засмутитися: а раптом зроблять не так або знову все доведеться пояснювати з початку абощо.
Хочемо поділитися з вами точними даними і заспокоїти.

Уся команда Plan D працює за дуже чіткою прописаною організаційною політикою, що включає в себе цілу систему стандартів сервісу й технології надання послуг.
Також вона передбачає однаково високу кваліфікацію всіх майстринь без винятку.

Це означає, що кожен спеціаліст суворо дотримується протоколу процедури депіляції: послідовність, таймінг – усе стандартне. Індивідуально до шкіри клієнта підбирається косметика в межах перевірених брендів, що представлені в салоні.
Крім того, індивідуальними є параметри роботи лазерного апарата для епіляції.

Ці та інші персональні нюанси фіксуються у вашій карті клієнта, страхуючи і вас, і кожну майстриню від зайвих запитань ба навіть неприємних ситуацій під час наступного візиту.

Ми зробили це задля того, щоби ви могли отримати послугу депіляції у зручний саме для вас час, не підлаштовуючись під графік спеціалістів і змінний розклад, і завжди були впевненою в результаті.

А якщо під час попереднього візиту ви не встигли закінчити з майстринею цікаву розмову, можете записатися конкретно до неї, повідомивши про це адміністратора.
067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо вас з 8:00 до 21:00 сім днів на тиждень!


PLAN D ПЕЧЕРСЬК
Вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пишіть: Plan D Печерськ)

Це дуже зручно – усього 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo».
Вхід – з вулиці Володимиро-Либідської.
Поруч є паркувальні місця.

PLAN D ПОДІЛ
Вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пишіть: Plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Поруч є паркувальні місця.
Plan D © 2017-2021
DEPILATION POINT
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Зворотній зв'язок
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!