Що робити з родимками?
«Мені в тому салоні не зафарбовували родимки олівцем, тому що їхній лазер проникає надто глибоко і олівець не рятує», – почули ми якось від клієнтки, що переїхала до Києва і продовжила курс лазерної депіляції вже у Plan D.

Навколо родимок дівчини залишалися острівки волосся, добре помітні на гладенькій шкірі. Ми проконсультували клієнтку, але не надали її словам особливої уваги. Та згодом ми знову почули подібне. А потім – ще і ще.

Любі дівчата, якщо ви турбуєтеся про здоров'я своєї шкіри, наполягайте на тому, щоби спеціаліст, котрий вас обслуговує, дотримувався встановленого протоколу та стандартів!

Родимка – це велике скупчення меланіну (пігментного елементу шкіри). Меланін «обожнює» лазерний промінь і поглинає його – власне, за рахунок цього він нагрівається та руйнується. Коли таке відбувається з волосиною – ми щасливі, адже саме так працює лазерна епіляція.

Але коли родимка поглинає забагато тепла, це призводить геть до іншого: вона може змінити колір, запалитися, «згоріти» – і, як наслідок, зникнути. Ми не знаємо походження та стану кожної конкретної вашої родимки – то навіщо взайве ризикувати і хвилюватися?

Хоч як «глибоко» проникає лазер, він поглинається всіма шарами шкіри, перш ніж розсіюється в ній! Тому в Plan D перед процедурою спеціаліст зафарбовує яскраві пласкі родимки спеціальним білим олівцем, роблячи їх невидимими і невразливими для лазерного променю. А великі або випуклі родимки закриваються пластиром.

Таким чином, ми працюємо зі шкірою максимально безпечно, не залишаючи неестетичних острівків волосся.

067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо вас з 8:00 до 21:00 сім днів на тиждень!


PLAN D ПЕЧЕРСЬК
Вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пишіть: Plan D Печерськ)

Це дуже зручно – усього 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo».
Вхід – з вулиці Володимиро-Либідської.
Поруч є паркувальні місця.

PLAN D ПОДІЛ
Вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пишіть: Plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Поруч є паркувальні місця.
Plan D © 2017-2021
DEPILATION POINT
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Зворотній зв'язок
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!