Розповідайте, не соромлячись!
Є декілька речей, що ними ну дуууже важливо поділитися з майстром під час візиту. ↓

  • Ви нещодавно почали або закінчили вживати будь-які лікарські засоби, БАДи, вітаміни тощо! Деякі з них є тимчасовим протипоказанням для епіляції або вимагають додаткових маніпуляцій спеціаліста, з метою уникнення поганих результатів або несподіваних побічних реакцій.

  • Місячні, вагітність, перервана вагітність, годування грудьми, операція, ГРВІ, грип, пошкодження шкіри, проблемні родимки або ділянки шкіри, будь-який неоптимальний стан тіла – поточний або нещодавній.
Засмага, масаж, пілінг, лазня/сауна, басейн, SPA, будь-яка інша косметична процедура, що була або ж планується днями. З тієї ж причини, що й у попередньому пункті. Попереджений спеціаліст = попереджена ви = здорова шкіра.

  • Невдалий досвід депіляції. Майстер детально розпитає про нього, аби уникнути повторення і допомогти здобути бажаний результат.

  • Будь-який дискомфорт: спекотно, холодно, хочу води, хочу в туалет, розболілася голова, щось дратує, бентежить, викликає незгоду або нерозуміння, щось або хтось у салоні засмутили вас – непозитивна увага на чомусь… Навіть якщо це здається вам дрібницею! Комфорт складається саме з таких дрібниць, і ми хочемо подбати про все, що можемо передбачити, – або одразу владнати те, що передбачити ще не встигли. Допоможіть нам у цьому!
067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо тебе з 9:00 до 21:00 сім днів на тиждень!

-plan D ПЕЧЕРСЬК
вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пишіть: plan D Печерськ)

Це 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo». Вхід – на розі будинку на вулиці Володимиро-Либідській.
Читай відгуки!

-plan D ПОДІЛ
вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пишіть: plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Читай відгуки!

-plan D КЛОВСЬКА
вулиця Мечникова, 6
(в навігаторі пишіть: plan D Кловська)

Це в 3-х хвилинах пішки від м. Кловська, справа від G.Bar Easy та зліва від БЦ Парус.
Читай відгуки!
Plan D © 2017-2021
DEPILATION POINT
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Зворотній зв'язок
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!