Лазерна депіляція – скільки потрібно процедур?
Тривалість курсу – від 6-8 процедур і до…

Це залежить від:

1. Генетики і гормонального фону
Вони визначають густоту, товщину, забарвлення і швидкість росту волосся, тому результати – вкрай індивідуальні.

2. Зони тіла
Зазвичай обличчя потребує більше сеансів, пахви – менше, бікіні, ноги та руки – десь «посередині».

3. Типу волосся та шкіри
Для світлого/рудого, для дуже тонкого та надстійкого волосся потрібно більше сеансів, воно зникає повільніше, а подеколи – не зникає взагалі.

4. Дотримання графіку сеансів
Спеціаліст призначає сеанси кожні 4-6 тижнів, проміжок між процедурами поступово зростає. Робити частіше – немає сенсу, це лише зайві витрати часу та грошей, а також – надмірний тепловий вплив на шкіру. Робити рідше – ризик пропустити активну фазу росту волосся. Крім того, це розтягує й без того довгий курс, що триває понад рік.
5. Періоду
Ми «ловимо» період з великою кількістю волосся в активній фазі росту. Тому орієнтуйтеся на дату, призначену майстринею, і спостерігайте ріст волосин, що залишилися після минулих процедур. Якщо бачите активний ріст – записуйтеся. Якщо його немає – відкладайте візит на тиждень. Або навпаки – минуло 3 тижні, волосся випало, а потім за тиждень знову почало активно рости: телефонуйте до салону і приходьте раніше: значить, видалимо ще більше, ніж планували!
Завжди залишайтеся на зв'язку із салоном в цьому питанні! Ваш результат – наша мета.

6. Бажаного результату
Лазер видаляє більшу частину волосся, але не все! Хтось видаляє 75% – і повністю щасливий, а хтось понад 3 місяці позбувається одиничних волосин, прагнучи ідеальної гладкості.

Підсумуємо: лазер не має миттєвого ефекту, адже він діє лише на волосся в активній фазі росту, а таких волосин на тілі одночасно – меншість. Щосеансу ми видаляємо частину волоссі, і після повного курсу отримуємо бажану гладеньку шкіру.

Так чи інак, волосинки, що залишаються після ЛЕ, – тоненькі та світленькі, їхній ріст – епізодичний і повільний, вростання і подразнення більше немає. І це – прекрасно!

067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо тебе з 9:00 до 21:00 сім днів на тиждень!

-plan D ПЕЧЕРСЬК
вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пишіть: plan D Печерськ)

Це 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo». Вхід – на розі будинку на вулиці Володимиро-Либідській.
Читай відгуки!

-plan D ПОДІЛ
вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пишіть: plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Читай відгуки!

-plan D КЛОВСЬКА
вулиця Мечникова, 6
(в навігаторі пишіть: plan D Кловська)

Це в 3-х хвилинах пішки від м. Кловська, справа від G.Bar Easy та зліва від БЦ Парус.
Читай відгуки!
Plan D © 2017-2021
DEPILATION POINT
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Зворотній зв'язок
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!