Депіляція і солярій
Коли не вдається вирушити у відпустку, виникає альтернативна ідея про засмагу в солярії. Чи можна поєднувати солярій та депіляцію – та що слід про це знати?

Солярій – джерело УФ-випромінювання на кшталт Сонця, але він є значно активнішим та інтенсивнішим, і відповідно – шкідливішим для шкіри. Тим паче, якщо салон не дотримується правил експлуатації солярію. Недарма ця послуга має чимало протипоказань і в багатьох країнах суворо регулюється законом.

Після процедури воскової, цукрової або лазерної депіляції візит до солярію можна планувати не раніше, ніж за 7-10 днів.
І це – лише в разі відсутності хоч яких реакцій шкіри після депіляції та за умови використання сонцезахисного крему. Так, після крему шкіра темнішає повільніше, але вона буде здоровішою (якщо це слово взагалі є доречним у контексті солярію!)

Після солярію процедура депіляції здійснюється щонайменше за 1-2 тижні – залежно від стану шкіри: вона має бути повністю здоровою.

Порушення цих простих інтервалів може призвести до серйозних проблем зі шкірою, що вимагають лікування – тому в такі «ігри» краще не грати.

Засмаглі ніжки без сонця, солярію та побічних ефектів можна легко отримати за допомогою якісної автозасмаги. До того ж, вона не є протипоказанням для лазерної епіляції (хоча для ефективності цієї процедури світла шкіра завжди є кращою).
067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо тебе з 9:00 до 21:00 сім днів на тиждень!

-plan D ПЕЧЕРСЬК
вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пишіть: plan D Печерськ)

Це 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo». Вхід – на розі будинку на вулиці Володимиро-Либідській.
Читай відгуки!

-plan D ПОДІЛ
вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пишіть: plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Читай відгуки!

-plan D КЛОВСЬКА
вулиця Мечникова, 6
(в навігаторі пишіть: plan D Кловська)

Це в 3-х хвилинах пішки від м. Кловська, справа від G.Bar Easy та зліва від БЦ Парус.
Читай відгуки!
Plan D © 2017-2021
DEPILATION POINT
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Зворотній зв'язок
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!