Тату і епіляція
Станок
Ми не полюбляємо цю історію, але з тату вона цілком сумісна – звісно, якщо ви уникаєте порізів, а ваша шкіра не реагує на станок подразненням і запаленням. Інакше це може пошкодити малюнок.

Віск і цукор
Однозначне так! І це найкраще рішення. І віск, і цукрова паста дбайливо видаляють волосся, ніжно відлускуючи епідерміс, і жодним чином не взаємодіють з вашим тату.

Лазер
А це – ні. Лазерний промінь шукає пігмент (меланін у волосинках), а у випадку з тату бачитиме спершу його. Як наслідок – термічні опіки та рубці.

Важливі нюанси:
Депіляцію краще робити не пізніше ніж за тиждень до першого нанесення тату, аби шкіра повністю заспокоїлася й була готова до сеансу.
І звісно, будь-які косметичні маніпуляції на татуюванні, зокрема й депіляція, можливі тільки після повного загоєння шкіри (3-8 тижнів). Зволожуйте шкіру на своєму тату, не забувайте про SPF улітку – і малюнок тішитиме вас своєю яскравістю дуже довго!

067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо тебе з 9:00 до 21:00 сім днів на тиждень!

-plan D ПЕЧЕРСЬК
вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пишіть: plan D Печерськ)

Це 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo». Вхід – на розі будинку на вулиці Володимиро-Либідській.
Читай відгуки!

-plan D ПОДІЛ
вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пишіть: plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Читай відгуки!

-plan D КЛОВСЬКА
вулиця Мечникова, 6
(в навігаторі пишіть: plan D Кловська)

Це в 3-х хвилинах пішки від м. Кловська, справа від G.Bar Easy та зліва від БЦ Парус.
Читай відгуки!
Plan D © 2017-2021
DEPILATION POINT
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Зворотній зв'язок
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!