Сонцезахисні креми. Наші улюбленці
Ви їх дочекалися!
Нарешті ми публікуємо матеріали про наші улюблені сонцезахисні креми, без яких улітку – особливо під час відпустки – просто ну ніяк не можна. Сьогодні про один із них.
Отже, #musthave_by_pland – Total Sun Protection SPF 30. Це легкий, майже невагомий крем з чистим активним киснем і екстрактом японського зеленого чаю від преміального канадського бренду Oxygen.

Завдяки комбінації фізичних і безпечних хімічних фотофільтрів, він захищає від руйнівної дії обох видів УФ-променів (А і В), запобігає появі гіперпігментації та передчасних зморшок.

Крім того, він активно заспокоює та зволожує вашу шкіру, має антисептичні й антиоксидантні властивості та є чудовою основою для макіяжу.

Намащуйте його на очищену шкіру раз або двічі на день під час активного сонця. Упаковку 150 мл можна придбати за 1470 грн у нашій #depilation_point.
067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо тебе з 9:00 до 21:00 сім днів на тиждень!

-plan D ПЕЧЕРСЬК
вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пишіть: plan D Печерськ)

Це 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo». Вхід – на розі будинку на вулиці Володимиро-Либідській.
Читай відгуки!

-plan D ПОДІЛ
вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пишіть: plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Читай відгуки!

-plan D КЛОВСЬКА
вулиця Мечникова, 6
(в навігаторі пишіть: plan D Кловська)

Це в 3-х хвилинах пішки від м. Кловська, справа від G.Bar Easy та зліва від БЦ Парус.
Читай відгуки!
Plan D © 2017-2021
DEPILATION POINT
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Зворотній зв'язок
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!