Скільки триває ефект ваксингу та шугарингу?
Ваксинг і шугаринг – такі ж регулярні процедури, як, приміром, манікюр. Їх здійснюють, як правило, раз на 4 тижні.

Чи буває рідше або частіше? Так, у наступних випадках:

1) Перша депіляція
Після неї не варто очікувати ідеальної гладкості. Волосинки дуже жорсткі, ростуть циклічно, тому не слід чекати на диво одразу. Якщо після першої процедури залишилося забагато коротеньких волосин (це норма), які швидко відростуть до потрібної довжини, то другу депіляцію ви можете повторити вже за 2-3 тижні. Повний кайф ви отримаєте вже після третьої процедури, коли проведете рукою по своїй ідеальній шкірі.

2) Генетичні особливості
У дівчат зі східним корінням волосинки, як правило, темні, густі, жорсткі та швидко ростуть, тому нам, швидше за все, доведеться зустрічатися приблизно раз на 3,5 тижні.
3) Різні зони
Ріст волосся відрізняється залежно від зони тіла. Це індивідуально, але здебільшого потрібна довжина для наступної процедури на пахвових впадинах буде досягнута вже за 2 тижні, у зоні бікіні – за 3-4 тижні, на гомілках та передпліччях – за 3-3,5 тижні, а на стегнах і плечах – можливо, аж за 6-8 тижнів. Що краще – робити по одній зоні або обрати оптимальний час для всього комплексу – вам порадить майстер.

4) Тривалість депіляції
Якщо робити ваксинг/шугаринг постійно і відмовитися від бритви, епілятора та кремів для депіляції, ви досягнете того, що волосся стане світлішим, тоншим, рідшим, м'якшим. Іноді воно починає рости повільніше або більш зонально.
З часом ви робитимете депіляцію рідше та швидше.

5) Зима-літо
Зазвичай волосся навесні та влітку росте активніше, а взимку – повільніше, і від цього також може змінюватися частота вашого plan D.

6) Винятки
Гормональні або інші зміни в організмі, вживання різних лікарських засобів тощо впливають на вашу шкіру і часто посилюють ріст волосся.

067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо тебе з 9:00 до 21:00 сім днів на тиждень!

-plan D ПЕЧЕРСЬК
вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пишіть: plan D Печерськ)

Це 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo». Вхід – на розі будинку на вулиці Володимиро-Либідській.
Читай відгуки!

-plan D ПОДІЛ
вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пишіть: plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Читай відгуки!

-plan D КЛОВСЬКА
вулиця Мечникова, 6
(в навігаторі пишіть: plan D Кловська)

Це в 3-х хвилинах пішки від м. Кловська, справа від G.Bar Easy та зліва від БЦ Парус.
Читай відгуки!
Plan D © 2017-2021
DEPILATION POINT
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Зворотній зв'язок
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!