На скільки вистачає ефекту від шугарингу та ваксингу?
Під час цукрової або воскової депіляції волосинки видаляються (висмикуються) з корінням, тому гладкість шкіри зберігається значно довше, ніж після станка.

Ви насолоджуватиметеся ефектом від 1,5 до 5 тижнів, залежно від структури волосся. Потім волосинки почнуть відростати на різних зонах з різною інтенсивністю.

Ідеальний інтервал між візитами – 3,5 тижні. Тобто процедура – постійна та регулярна, як манікюр або педикюр. Пахвові западини, приміром, можна робити частіше – кожні 2 тижні, а стегна та плечі – рідше, кожні 5-6 тижнів.

До дати нової процедури волосинки зазвичай відростають на 3-4 мм. Це ідеальна довжина для повторної процедури: і ви отримуєте комфортніші відчуття, і майстрині зручніше працювати.

Чимало дівчат після декількох місяців регулярних (!) візитів до Plan D відзначають, що волосинки стають світлішими, м'якшими, подекуди рідшими, а у когось – ростуть «острівками». Більш того, навіть процедура бікіні стає менш чутливою. Але це можливо, тільки якщо зовсім прибрати станок зі свого б'юті-арсеналу.

067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо тебе з 9:00 до 21:00 сім днів на тиждень!

-plan D ПЕЧЕРСЬК
вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пишіть: plan D Печерськ)

Це 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo». Вхід – на розі будинку на вулиці Володимиро-Либідській.
Читай відгуки!

-plan D ПОДІЛ
вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пишіть: plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Читай відгуки!

-plan D КЛОВСЬКА
вулиця Мечникова, 6
(в навігаторі пишіть: plan D Кловська)

Це в 3-х хвилинах пішки від м. Кловська, справа від G.Bar Easy та зліва від БЦ Парус.
Читай відгуки!
Plan D © 2017-2021
DEPILATION POINT
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Зворотній зв'язок
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!