Вагітність і депіляція
Чи можна робити воскову/цукрову депіляцію під час вагітності?
Чи все ж станок – ваш найкращий друг до пологів?
Сьогодні розберемося із цим питанням. Літер буде багато, адже тема – важлива.

Одразу зазначимо, що вагітність без ускладнень на будь-якому терміні не є протипоказанням восковій та цукровій депіляції.
Стан здоров'я та рекомендації гінеколога – ось від чого варто відштовхуватися, вирішуючи, чи йти на депіляцію. Ідеальний час для процедури – другий і третій триместри.

Депіляція рук і ніг зазвичай не викликає в лікарів жодних питань, позаяк вона не супроводжується особливим дискомфортом.

На депіляцію глибокого бікіні ми приймаємо тих вагітних, хто робить процедуру регулярно, і тільки після попередньої бесіди про стан їхнього здоров'я та довідки від лікаря.

Первинну депіляцію бікіні вагітним можна починати з другого триместра (з 15 тижня) і тільки з класичного бікіні (по лінії трусиків). Якщо мама та малюк почуваються добре, то можна просуватися далі, до глибокого бікіні, без поспіху (навіть за декілька сеансів) і без зайвого стресу провести процедуру по всій зоні.

У Plan D процедура пройде максимально комфортно: ми вибираємо зручне положення тіла, змінюємо його за найменшої необхідності, працюємо з комфортною для клієнтки швидкістю, робимо паузи, цікавимося вашим самопочуттям, висловлюємо турботу.


І декілька слів про ті випадки, коли робити ваксинг/шугаринг вагітним не варто:

• вагітність супроводжується сильним токсикозом, цукровим діабетом, шкіряними захворюваннями тощо або будь-якими патологіями
• вагітність за допомогою ЕКЗ
• це ваша перша депіляція глибокого бікіні, і нічого подібного раніше ви не робили
• ви на ранньому терміні (1-14 тижні), це ваша перша депіляція, а у вас дуже низький больовий поріг, або ж депіляція зазвичай супроводжується сильним болем/стресом
• ваш гінеколог не рекомендує робити депіляцію


Чому ні?
Тому що здоров'я клієнтів для нас на першому місці, а депіляція у вищезгаданих випадках може, разом з іншими чинниками, спровокувати непотрібні ускладнення.

Отже, сперше – консультація лікаря та його письмова згода.
А потім – до Plan D! Ми завжди вам раді!

067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо тебе з 9:00 до 21:00 сім днів на тиждень!

-plan D ПЕЧЕРСЬК
вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пишіть: plan D Печерськ)

Це 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo». Вхід – на розі будинку на вулиці Володимиро-Либідській.
Читай відгуки!

-plan D ПОДІЛ
вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пишіть: plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Читай відгуки!

-plan D КЛОВСЬКА
вулиця Мечникова, 6
(в навігаторі пишіть: plan D Кловська)

Це в 3-х хвилинах пішки від м. Кловська, справа від G.Bar Easy та зліва від БЦ Парус.
Читай відгуки!
Plan D © 2017-2021
DEPILATION POINT
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Зворотній зв'язок
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!