Вітаміни та лазерна епіляція
Гугл рясніє статтями про те, що не можна одночасно робити лазерну депіляцію та приймати вітаміни, оскільки вони посилюють ріст волосся чи викликають якісь побічні ефекти. Хочемо сказати декілька слів щодо цього.

1. Нам НЕ відомі дослідження, які підтверджують або спростовують припущення, що прийом вітамінів впливає на ріст волосся на тілі.

2️. Наш досвід НЕ підтверджує інформацію про те, що у дівчат, які постійно приймають вітамини, курс лазерної депіляції довший чи проблемніший.

3️. Найбільша кількість вітамінів міститься у нашій їжі. Але ж нас не турбує як з'їдене яблуко вплине на курс лазерної епіляції, правда?

4️. Ми вважаємо, що приймати вітаміни, дефіцит яких показали відповідні аналізи та рекомендував спеціаліст з цього питання (лікар, нутріціолог тощо) — це дуже класно! Ми у 100% випадків двома руками за!

067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо тебе з 9:00 до 21:00 сім днів на тиждень!

-plan D ПЕЧЕРСЬК
вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пишіть: plan D Печерськ)

Це 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo». Вхід – на розі будинку на вулиці Володимиро-Либідській.
Читай відгуки!

-plan D ПОДІЛ
вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пишіть: plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Читай відгуки!

-plan D КЛОВСЬКА
вулиця Мечникова, 6
(в навігаторі пишіть: plan D Кловська)

Це в 3-х хвилинах пішки від м. Кловська, справа від G.Bar Easy та зліва від БЦ Парус.
Читай відгуки!
Plan D © 2017-2021
DEPILATION POINT
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Зворотній зв'язок
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!