Чому воскова та цукрова депіляція – у Plan D?
Тому що Plan D – це моносалон. Only depilation every day. І ми на цьому справді дуже добре знаємося, адже розібралися в цій темі досконально.

І ще:

  • Для депіляції ми використовуємо топову косметику, що пройшла міжнародне дерматологічне тестування та ідеально контактує зі шкірою клієнток.

  • Підбираємо косметику для кожної дівчини індивідуально (залежно від зони депіляції, типу волосся, шкіри та її поточного стану). Як наслідок – процедура стає якнайменш чутливою, а результат – якнайтривалішим.
  • Ми терпіти не можемо багаторазові воскові касети з роликами, що «мандрують» від тіла до тіла клієнток. Для нанесення воску ми використовуємо тільки одноразові шпателі, використані – викидаються, а для наступної порції воску береться новий. Так, ми витрачаємо їх сотнями щотижня, не економлячи на вашому здоров'ї.

  • Plan D – зона повного комфорту. Салон створений виключно для дівчат. Зручна локація в центрі, стильний інтер'єр, затишні кабінети з роздягальнями, камерна атмосфера – вам захочеться повертатися сюди знову й знову!

  • Нам не однаково. Ми дбаємо про вас, вашу шкіру, настрій, комфорт – як до візиту, так і опісля. І бажаємо, аби ви виходили з нашого салону щасливішою.

Зателефонуйте вже зараз, запишіться – і приходьте знайомитися!
067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо вас з 8:00 до 21:00 сім днів на тиждень!


PLAN D ПЕЧЕРСЬК
Вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пишіть: Plan D Печерськ)

Це дуже зручно – усього 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo».
Вхід – з вулиці Володимиро-Либідської.
Поруч є паркувальні місця.

PLAN D ПОДІЛ
Вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пишіть: Plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Поруч є паркувальні місця.
Plan D © 2017-2021
DEPILATION POINT
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Зворотній зв'язок
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!