Вперше на депіляції. Як не соромитися?
Міфів про депіляцію є чимало, а байки та враження від невдалого досвіду переказуються частіше, яскравіше і швидше, ніж гарні відгуки. І якщо сором – саме та причина, з якої ви ніяк не можете зважитися на власний plan d, із цим слід терміново щось робити.

Не думайте довго, просто наберіться сміливості – й телефонуйте нам 067 638-15-15 та одразу приїжджайте. Адже:

- Усі ми в Plan D – теж дівчата, і дуже добре розуміємо ваші почуття й емоції. Тому намагаємося огорнути вас турботою, підняти настрій і зробити максимум, аби ви пішли від нас із посмішкою.

- Майстер депіляції – це насамперед професіонал, як і, приміром, лікар. Він дивиться на ваше тіло та кожну окрему зону тільки з точки зору того, як допомогти вам видалити на ній зайве волосся. Під час процедури майстер зосереджений виключно на ідеальному результаті, і ніколи – на 100 «зайвих» грамах на вашій талії, «негарному» шрамику на сідничках, «завеликій» родимій плямі на спині, розтяжках на ніжках чи кольору волосин у зоні бікіні. Адміністратори й майстри у нашій depilation point привітні, доброзичливі та коректні.

- Plan D – це моносалон, у нас все – персонал, косметика, кабінети, атмосфера – створене саме для депіляції, аби реалізація вашого plan d була вкрай комфортною.

Наші клієнти кажуть, що нам усе вдалося. Ми точно знаємо: кілька хвилин знайомства – і ваша сором'язливість зникне назавжди. Тож нумо записуватися!
067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо тебе з 9:00 до 21:00 сім днів на тиждень!

-plan D ПЕЧЕРСЬК
вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пишіть: plan D Печерськ)

Це 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo». Вхід – на розі будинку на вулиці Володимиро-Либідській.
Читай відгуки!

-plan D ПОДІЛ
вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пишіть: plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Читай відгуки!

-plan D КЛОВСЬКА
вулиця Мечникова, 6
(в навігаторі пишіть: plan D Кловська)

Це в 3-х хвилинах пішки від м. Кловська, справа від G.Bar Easy та зліва від БЦ Парус.
Читай відгуки!
Plan D © 2017-2021
DEPILATION POINT
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Зворотній зв'язок
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!