НЕ ВИПАЛО волосся після лазерної депіляції?
Це питання раз-по-раз змушує дівчат панікувати, змінювати салони через «відсутність результату» або взагалі – зупиняти курс.

Тож розберемося, в чому справа.

Видаляючи волосся станком, ми просто зрізаємо над шкірою його видиму частину. Шкіра одразу стає гладенькою. Та волосся продовжує рости – і за день-два воно з'являється знову: і візуально, і на дотик. Таким чином, ми насолоджуємося гладкістю близько доби.

Під час шугарингу/ваксингу ми висмикуємо волосся з корінням. Шкіра одразу стає гладенькою, волосся відростає аж за 2-4 тижні (залежно від зони). Але процедуру треба повторювати: вона регулярна, як манікюр.

Лазерна депіляція послаблює/пошкоджує у шкірі структури, що відповідають за ріст волосся та перешкоджають його відновленню.

Лазер діє на все волосся, проте реагує на нього ЛИШЕ те, що перебуває в активній фазі росту.
Під час процедури шкіра вже має бути гладенькою, адже напередодні ви видалили волосся станком (це елемент підготовки до сеансу). Опісля волосинки починають виштовхуватися на поверхню і випадати. Це триває протягом 1-3 тижнів, залежно від глибини залягання фолікулів та інших індивідуальних особливостей.
Тож чи варто хвилюватися, що після ЛЕ волосся не випало одразу?

Звісно ні! Зачекайте 2-3 тижні – і, якщо питання залишиться, одразу пишіть у свій салон: спеціалісти знають, що робити.

Після сеансу пошкоджені фолікули не створюють нових волосин, але ті, що «спали» (не перебували в активній фазі росту), – спокійненько вилізають собі назовні. Саме з ними ми і працюємо під час ваших наступних візитів.

Не варто очікувати, що оброблені лазером зони стануть гладенькими одразу після перших процедур!

Результат з'являється не миттєво і не весь одразу, ви зможете повністю насолодитися ним вже після завершення всього курсу.

Чи гарантує завершений курс лазерної депіляції видалення 100% волосся?

Ні! Повного видалення волосся досягти неможливо, адже зазвичай тонкі світлі волосинки видалити не вдається. Та водночас, для дівчат з нормальним ростом волосся результат, досягнутий на ЛЕ, може залишатися стабільним протягом декількох років.
067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо тебе з 9:00 до 21:00 сім днів на тиждень!

-plan D ПЕЧЕРСЬК
вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пишіть: plan D Печерськ)

Це 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo». Вхід – на розі будинку на вулиці Володимиро-Либідській.
Читай відгуки!

-plan D ПОДІЛ
вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пишіть: plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Читай відгуки!

-plan D КЛОВСЬКА
вулиця Мечникова, 6
(в навігаторі пишіть: plan D Кловська)

Це в 3-х хвилинах пішки від м. Кловська, справа від G.Bar Easy та зліва від БЦ Парус.
Читай відгуки!
Plan D © 2017-2021
DEPILATION POINT
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Зворотній зв'язок
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!