Як голитися станком правильно
Або – вкрай корисний пост для всіх, хто користується станком між сеансами лазерної депіляції.

Гоління станком… Певна річ, ми знаємо, чим може супроводжуватися ця наша «улюблена» процедура! Подряпини, почервоніння, тривале подразнення, печіння, стягнутість і сухість… А ще – ми знаємо, як цього уникнути. Збережіть цей пост – і нехай він стане вам на користь!

✅ Користуйтеся якісними гострими станками. Що більше лез – то краще.
Не вагаючись, змінюйте станок на новий, якщо відчуваєте, що леза затупилися!

✅ Видаляйте волосся тільки на попередньо очищеній і розпареній теплою (не гарячою) водою шкірі, без сильного натискання. По росту чи проти нього – оберіть той варіант, який ваша шкіра сприймає краще.

✅ Неодмінно використовуйте якісну піну (наприклад, чудову Sigma Line від Pandhy's) або гель для гоління: вони пом'якшують волосся, шкіру та забезпечують гладке ковзання бритви.

✅ Після гоління ретельно ополосніть шкіру водою кімнатної температури і нанесіть якісний зволожуючий і регенеруючий засіб – наприклад, Hydro Base чи Rathany від Pandhy's або Satin Hydrate від Satin Smooth.

✅ Якщо ви поспішали та порізалися, акуратно протріть цю ділянку шкіри антисептиком (перекисом водню або хлоргексидином) і намастіть крем.

✅ Бережіть щойно виголені ділянки шкіри від надмірного механічного (тісна або синтетична білизна, одяг, мочалка), термічного (гарячий душ, гаряча ванна з морською сіллю), хімічного (косметика зі спиртом тощо) впливу.

І чекаємо на вас на лазерній депіляції!

067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо тебе з 9:00 до 21:00 сім днів на тиждень!

-plan D ПЕЧЕРСЬК
вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пишіть: plan D Печерськ)

Це 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo». Вхід – на розі будинку на вулиці Володимиро-Либідській.
Читай відгуки!

-plan D ПОДІЛ
вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пишіть: plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Читай відгуки!

-plan D КЛОВСЬКА
вулиця Мечникова, 6
(в навігаторі пишіть: plan D Кловська)

Це в 3-х хвилинах пішки від м. Кловська, справа від G.Bar Easy та зліва від БЦ Парус.
Читай відгуки!
Plan D © 2017-2021
DEPILATION POINT
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Зворотній зв'язок
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!