Засмага й епіляція. Що слід знати?
Чи сумісні вони?
Пропонуємо вкотре поговорити про це.

ВАКСИНГ І ШУГАРИНГ

Робимо за 2-3 дні до активної засмаги (прогулянки містом не рахуються). Шкіра встигає «заспокоїтися» після процедури і отримати максимальне задоволення від сонячних і сольових ванн без побічних ефектів: подразнення, висипу, пігментації.
Після засмаги, якщо все гаразд (немає сонячних опіків та інших реакцій, шкіра здорова та добре зволожена), депіляцію можна робити вже за 1-2 дні.
Інакше – лише після повного усунення непотрібних симптомів, аби процедура не спричинила вищезгаданих негативних наслідків.
Ваксинг і шугаринг – рай для засмаглої шкіри: наче SPA-процедури, вони ніжно доглядають її, відлущують ороговілі клітини, надають шкірі сяючого доглянутого вигляду.
ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ

Вона трохи менше «товаришує» із сонцем, адже завдає, як і сонячні промені, термічного впливу на шкіру.
Та чи це означає, що лазерну епіляцію не можна робити влітку? Так – якщо ви робите це НЕ на всесезонному лазері, а саме такий встановлено у нас в depilation point!

Наші клієнтки не роблять перерв улітку та не втрачають свого прогресу, адже у Plan D – безпечні лазери, що працюють якнайдбайливіше. У салоні обслуговуються навіть дівчата з темною шкірою (V і VI фототипи) – і вони успішно рухаються своїм курсом, а це можливо геть не на кожному апараті.
Активно засмагати після лазера починаємо не раніше, ніж за тиждень – якщо, звісно, зі шкірою все гаразд.

Лазерна епіляція на засмаглій шкірі здійснюється за 1-4 тижні (індивідуально) після останньої активної засмаги. Термін залежить від фототипу шкіри, насиченості й тривалості засмаги, локації, де вона отримана, і головне – стану шкіри. Новим клієнткам майстриня стандартно порекомендує чекати близько місяця, позаяк вона не знає вашої шкіри і обере максимальний термін.

І звісно, формула «шкіра + SPF = здорова гарна шкіра» влітку актуальна якнайгостріше.

067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо тебе з 9:00 до 21:00 сім днів на тиждень!

-plan D ПЕЧЕРСЬК
вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пишіть: plan D Печерськ)

Це 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo». Вхід – на розі будинку на вулиці Володимиро-Либідській.
Читай відгуки!

-plan D ПОДІЛ
вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пишіть: plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Читай відгуки!

-plan D КЛОВСЬКА
вулиця Мечникова, 6
(в навігаторі пишіть: plan D Кловська)

Це в 3-х хвилинах пішки від м. Кловська, справа від G.Bar Easy та зліва від БЦ Парус.
Читай відгуки!
Plan D © 2017-2021
DEPILATION POINT
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Зворотній зв'язок
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!