Жорстке волосся після станка?
Попри те, що це ствердження суперечить логіці, здоровому глузду й навіть науковим дослідженням, у нього продовжують вірити тисячі дівчат в усьому світі!
Тож розберемося із цим раз і назавжди!

❓Що таке станок? Це гострі леза.
❓Що вони роблять із волоссям? Зрізають його. Як ножиці.
❓Де зрізають? Над шкірою.
❓Ок, а де відбувається ріст волосся? У шкірі!

✅Ваша генетика і гормони визначають колір, густоту, товщину, довжину волосся в усіх зонах тіла. Якщо ви зріжете станком або ножичками волосся на будь-якій частині тіла – хіба це якось вплине на їхній ріст, довжину, колір, густоту? Вірно: ЖОДНИМ ЧИНОМ! Інакше кожна з нас легко забезпечила б собі шикарну шевелюру, а чоловіки – бороду! Це було б занадто просто!

❌Чи то на щастя, чи на жаль, та ані стрижка, ані гоління волосся не роблять його темнішим, світлішим, м'якшим, грубішим, тоншим, товстішим, рідкішим або густішим. Структура волосся є незмінною, а цибулинки знаходяться глибоко у шкірі – тому хоч якось вплинути на них під час гоління не-мож-ли-во.
✅Волосся, що є довшим за 5 мм, вигорає на сонці, весь час треться об одяг та інші предмети, і тому стає значно тоншим і світлішим. Саме тому, коли ви видаляєте його станком, і від кореня відростає нове волосся, воно здається темнішим, жорсткішим (гострий зріз станком), грубішим. Це усього лише видимість!

✅Від чого насправді змінюється структура волосся?
Від високої температури, від лужного середовища (наприклад, мила), мочалок, воскової та цукрової, електро- і лазерної депіляції.

✅Ще один чудовий приклад.
Наші клієнтки на ваксингу/шугарингу знають: якщо робити процедуру регулярно, волосся з часом стає тоншим, рідшим, м'якшим. Чому? Бо ми висмикуємо його ще до того, як воно встигає насичитися поживними речовинами від кореня. Але варто один раз пропустити процедуру і поголитися станком – і волосинки на підживленні від кореня міцнішають, тому наступна процедура проходить вже з меншим комфортом.

Ось такі секрети!
Розібралися? Тепер ваша місія – розповісти про це всім своїм подругам! Годі страждати від небажаного волосся та боятися видаляти його станком на будь-яких зонах (навіть на обличчі) перед лазерною депіляцією!

067 638-15-15
hello@plan-d.ua
Чекаємо тебе з 9:00 до 21:00 сім днів на тиждень!

-plan D ПЕЧЕРСЬК
вулиця Велика Васильківська, 114
(у навігаторі пишіть: plan D Печерськ)

Це 3 хвилини пішки від станції метро «Палац Україна», поруч з рестораном «Одеса» і кафе «Bimbo». Вхід – на розі будинку на вулиці Володимиро-Либідській.
Читай відгуки!

-plan D ПОДІЛ
вулиця Почайнинська, 53
(у навігаторі пишіть: plan D Поділ)

Це між станціям метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка», у кварталі від Sport Life Поділ і поруч з гімназією №107 «Введенською».
Читай відгуки!

-plan D КЛОВСЬКА
вулиця Мечникова, 6
(в навігаторі пишіть: plan D Кловська)

Це в 3-х хвилинах пішки від м. Кловська, справа від G.Bar Easy та зліва від БЦ Парус.
Читай відгуки!
Plan D © 2017-2021
DEPILATION POINT
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Зворотній зв'язок
Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!